Нина

выручайте які способи розподілу матеріальних благ існують у світі?Які з них відповідають потребам стійкого розвітку ??

Виктория С

розподіл провадяться в інтересах неухильного зростання суспільного виробн. і якнайповнішого задоволення матеріальних і культурних потреб народу.

Соціалістичний принцип розподілу по праці я розподіл через суспільні фонди споживання забезпечують поєднання особистих інтересів трудящих з загальнодерж. інтересами, створюють матеріальну й моральну заінтересованість трудівників у збільшенні виробн. продуктів і підвищенні продуктивності праці.