Машенька Толкачева

А Гром и молнии будут?

Tigran Arutunyan

данунах. .
я боюсь..

Артём Николенко

с этим вопросом к Зевсу )))

Артур Иляхин

А еще будет землетрясение, наводнение, засуха, вулканическое извержение.)))))

Вя
Вячеслав

Не, сегодня облачно с прояснениями.

Маргарита Таранова

И гром и олуя и муня и холодный сибирский ветер охладить усияне голове.

Dragan Pavlović | 27/02/2014 20:41
Tek što završih kom.moram ga i dopuniti,bolje rečeno potvrditi.
Videh na nekom portalu iz RF da je Kijev proglasio nezakonitim odluku
parlamenta Krima o raspisivanju referenduma za 25. maj. Rekoh već da
referenduma neće biti sa takvim besmislenim i uopštenim pitanjem, nego o
potpunom osamostaljenju. Sad bi se usudio reći da do referenduma neće
ni doći. Možda će parlamentarci preuzeti odgovornost na sebe i samo
proglasiti samostalnost. Vlasti u Kijevu ih praktično primoravaju na to.
Atmosfera mi liči na takvu da se može očekivati MUNJA I GROM. Nakon
nekih dogadjaja koji će uslediti čitaocima Politike ću unapred otkriti
tajnu -otkuda su se pojavilie Vazdušno Desantne Jedinice Rusije? One
su odavno na Krimu.

Natalia Alexandrovna

обязательно