Светлана Комова

Які географічні об'єкти зображені на політичній карті світу???

Лала Абдуллаева

На політичній карті, як і на будь-який інший, зображені держави, їх кордони, адміністративно-територіальний поділ, найбільші міста. Розуміється ж за всім цим щось набагато більше - закономірності розміщення форм державного устрою країн світу, взаємовідносини між державами, територіальні конфлікти, пов'язані з проведенням державних кордонів.