Ви
Виктория

Подскажите пожалуйста название песни, в которой просто перечисляются дни недели.

Она в этом видео
http://www.youtube.com/watch?v=IrUenhiyFi4

Alena Табачникова

Ти казала: «В понеділокПідем разом по барвінок». Я прийшов, тебе нема, Підманула-підвела. Приспів. Ти ж мене підманула, Ти ж мене підвела, Ти ж мене молодогоЗ ума-розуму звела. Ти казала у вівторокПоцілуєш разів сорок, Я прийшов, тебе нема, Підманула-підвела. Приспів. Ти казала у середуПідем разом по череду, Я прийшов, тебе нема, Підманула-підвела. Приспів. Ти казала у четверПідем разом на концерт, Я прийшов, тебе нема, Підманула-підвела. Приспів. Ти казала у п’ятницюПідем разом по суниці,Я прийшов, тебе нема, Підманула-підвела. Приспів. Ти казала у суботуПідем разом на роботу, Я прийшов, тебе нема, Підманула-підвела. Приспів. Ти казала у неділюПідем разом на весілляЯ прийшов, тебе нема, Підманула-підвела. Приспів.