Александр Логунов

Что за песня играет в данном видео?

http://www.youtube.com/watch?v=glQP8Y4V7AM&feature=share

Альберт

Artist name: Charles Theodore. Album name: A Suitcase Life. Song name: Moonlight on the Dotted Line

Гульноза Ххххххх

Там же комменты прочитайте)) )

Song name -- "Moonlight on the dotted line." Available on Spotify, Apple iTunes, etc.
(Artist name: Charles Theodore. Album name: A Suitcase Life. Song name: Moonlight on the Dotted Line).
Мне чужого не надо, в отличии от DDK )))

Софья Демишева

там же в комментариях написано:
Song name?

Song name -- "Moonlight on the dotted line." Available on Spotify, Apple iTunes, etc.(Artist name: Charles Theodore. Album name: A Suitcase Life. Song name: Moonlight on the Dotted Line).