Л.
Любовь ......

ПОМОГИТЕ РЕШИТЬ ЗАДАЧУ!! ! В паскале, как сделать чтобы действие выполнялось пока не выполниться условие?

Степан нещодавно відпочивав у Японії ш привіз звідти нову жувальну гумку. На першій парі в університеті він поділився гумкою зі своім товаришем. Дочекавшись моменту, коли лектор повернувся до дошки, на рахунок "три-чотири" хлопці дружньо почали надувати бульбашки. Відомо що Степан надуває бульбашку до максимально можливого розміру за час t1, після чого бульбашка миттєво лпається, і Степан починає надувати бульбашку заново з тією ж швидкістю. Товариш Степана робе те ж саме за час t2.Весь цей час викладач настільки захоплений доведенням теореми, що взагалі нічого не чує. І тільки тоді коли обидві бульбашки лопнуть одночасно, викладач почує шум і обернеться. Визначте, скільки часу хлопці можуть насолоджуватись надуванням бульбашок, не замічені викладачем.

Твоя

var
time,t1,t2:integer;
begin
t1 := 2; // время Степана
t2 := 3; // время его товарища
time := 1;
repeat
if(t1 = time) then t1 := t1 + 2;
if(t2 = time) then t2 := t2 + 3;
inc(time);
until ((time mod t1 = 0) and (time mod t2 = 0));

writeln('Через ',time,' секунд шарики лопнут одновременно. ');

end.