Владимир

уу трьох селах мешкає 8008 осіб. скільки осіб мешкає у кожному селі якщо в 1 і 3 селах проживають 6087 осіб . ав 2 3 41

у трьох селах мешкає 8008 осіб. скільки осіб мешкає у кожному селі якщо в 1 і3 селіпроживають 6087 осіб а в 2 і 3 4156

Светлана Романихина

нда, а думать то когда начнем? если в двух селах указано сколько, отними эту цифру от общего и получишь население села, которое не входит в эту сумму.

успехов в расчетах