Катя Катерина

Помогите, пожалуйста, с бух. учетом. Составила журнал хозяйственных операций, но очень сомневаюсь в правильности.

Активи:
10 «Основні засоби»
282 «Товари в торгівлі»
22 «МШП»
30 «Готівка»
31 «Рахунки в банках»
36 «Розрахунки з покупцями та
замовниками»
372 «Розрахунки з підзвітними особами»
377 «Розрахунки з іншими дебіторами»

Пасиви:
40 «Зареєстрований (пайовий) капітал»
44 «Прибуток нерозподілений»
60 «Короткострокові позики»
63 «Розрахунки з постачальниками та підрядниками»
66 «Розрахунки за виплатам працівникам»
685 «Розрахунки з іншими кредиторами»

Зарахована на поточний рахунок короткострокова позика
банку - Д 311, К 601
Надійшли
на поточний рахунок гроші від покупців - Д 311, К 361
З
поточного рахунку в банку отримані гроші в касу на виплату заробітної плати - Д 301, К 311
Видано
з каси під звіт завмагу на господарські потреби - Д 372, К 301
Надійшло
на поточний рахунок в банку погашення
боргу від дебіторів - Д 311, К 377
Видана
з каси заробітна плата працівникам - Д 661, К 301

Отриманий
від завідуючого крамницею звіт про використання підзвітних сум на купівлю
матеріалів - Д 22, К 372
Надійшли
від постачальників товари, розрахунки за які не здійснені - Д 282, К 63
За
рахунок кредиту банку виплачена заборгованість постачальнику за товари - Д 631,К 301
Перераховані
з поточного рахунку в банку борги різним кредиторам - Д 685, К 311

Ба
Бахриддин

все правильно, проводки составлены по Украинскому законодательство.

Andrey

Если бы по-русски.... Завтра прочитаю, план счетов посмотрю и скажу, если это еще будет в неотвеченных.