Юл
Юлия

земляне, иду на посадку !

Настюшка

уже? Так рано 🙂

Дмитрий Журавлев

★☆Чого це ти мене лякаєшь ?? З якой планети, хлопче? Якщо з Марса - яблучків не забудь! ! )) ★☆

Сергей Серов

Бойся снегоуборочных машин.

Евгений Тебякин

- Немедленно убрать снегоуборщик с полосы !!!

Ел
Елена

Спокойно! Погода хорошая. лётная)

Печенина Елена

10 лет без права переписки

Кристина Курилович

Ты что там голубей к себе прилепил и они слетелись на семечки резко?

Станислав

у нас не лётная погода. ты в пролёте

Наталья Решетова

Приземляйся где хош

Михаил

Йоханий Бабай, коли хтось питає якусь дурню (ну типу цієї), то всі злітаються, як мухи на лайно відповідати, а як така нормальна людина, як Я, спитає щось реально потрібне, хоч би одне мурло знайшлося, що бодай щось толкове відповіло.