Виктория Осипова

напишите 10 предложений на английском про Великобританию пожааалуйста!

Нина Лукьянова

London is the capital of GreatBritan. London is the capital of GreatBritan.London is the capital of GreatBritan.London is the capital of GreatBritan.London is the capital of GreatBritan.London is the capital of GreatBritan.London is the capital of GreatBritan.London is the capital of GreatBritan.London is the capital of GreatBritan.London is the capital of GreatBritan.