Анатолий Самойлов

Кто может напишите произношение слов песни на английском русскими буквами пожалуйста!!!! Срочно нужно!! Помогите!!!

It's the one that I've tried to write over and over again
I'm awake in the infinite cold
But you sing to be over and over and over again

So I lay my head back down
And I lift my hands and pray
To be only yours, I pray
To be only yours I know now...
You're my only hope

Sing to me the song of the stars
Of your galaxy dancing and laughing and laughing again
When it feels like my dreams are so far
Sing to me of the plans that you have for me over again

I give you my destiny
I'm givin' you all of me
I want your symphony singing in all that I am
At the top of lungs
I'm givin' it back

Кто может, напешите произношение песни на английском русскими буквами! Срочно нужно помогите!

Сергей Артюшенко

итс зе ван зет яве трайд ту райт овэр анд овэр эгэйн. айм эвэйк ин зе инфинити колд бат ю син ту бе овэр анд овэр эгэйн. соу ай лэй му хеад бэк даун энд ай лифт май хэндс анд прэй ту би онли ерс, ай прэй ту би онли ерс ай ноу нау... юрара май онли хоуп син ту ме зе сонг оф зе старс оф ер галакси дэнсинг энд лафинг энд лафинг эгэйн. уоэн ит филс лайк май дримс. аре со фар синг ту ме оф зе плэнс зэт ю хав фор ме овер энд ай гив ю му дестини айм гивинг ю алл оф ме ай уонт ер симфони сининг ин алл зэт ай эм эт зе топ оф лэнгс айм гивинг ит бэки