Варя Круглова

литра. зарубеж. 11класс. срочно.!!! чому художній світ кафки називають гратисковим???!

Oleg Burkevich

Гротеск - тип художньої образності, який ґрунтується на примхливому поєднанні фантастичного й реального, прекрасного й потворного, трагічного й комічного, життєподібного й карикатурного. За допомогою гротеску митець створює специфічний «гротескний» світ - світ аномальний, дивний, неймовірний, в якому реальне та ірреальне несподівано постають в органічній єдності. Нерідко гротеск перетинається із сатирою.

Евгения Кузнецова

Потому что он был гомосеком.