Дмитрий Макаров

Мати подарувала своїй дочці золоті прикраси, які дісталися їй свого часу від бабусі

Мати подарувала своїй дочці золоті прикраси, які дісталися їй свого часу від
бабусі. Договір дарування у нотаріуса вона не оформила, навіть думки такої у неї не було.
У дочки з чоловіком розпочався шлюборозлучний процес. Чоловік дочки претендує на
частину фамільних коштовностей, мотивуючи це відсутністю дарчої, а також тим, що,
мовляв, їх надбано за час їхнього спільного сімейного життя.
Дайте відповідь, чи обґрунтовані претензії чоловіка на частину золотих прикрас.

Рустам Юсупов

Нехай дочка посилає свого чоловіка до дупи!!!! Треба взяти свідчення знайомих, які бачили ці прикраси ще до шлюбу у її матері,та засвідчити показання. Ніякого права на них він не має!!!!