Михаил Аверьянов

Напишіть будь ласка афоризми про мову) ! Дуже терміново

Ravil

Мова - то не просто звуки, витворені відповідними м'язами відповідних органів.
Це - голос народу, неповторного тембру й інтонації, що є одним із чинників спадкового механізму.. . Втрата слуху веде до втрати тембру, отже - власного голосу, що в кінцевому рахунку нівелює народ як неповторне оригінальне явище.
Борис Олійник
Мово рідна! Ти ж - як море - безконечна, могутня, глибинна. Котиш і котиш хвилі своїх лексиконів, а їм немає кінця-краю.
Сергій Плачинда
Мова - це доля нашого народу, і вона залежить від того, як ревно ми всі плекатимемо її.
Олесь Гончар
Мова - втілення думки. Що багатша думка, то багатша мова.
Максим Рильський
Треба вміти не тільки самому для себе втішатися мовою, а й дати змогу присутнім.. . уловити й зрозуміти те, що заслуговує на увагу. Треба непомітно вкласти слова та
інтонацію у вуха слухачів.. . Погана мова створює непорозуміння одне одним. Їх набирається стільки, що вони затуманюють зміст.
К. Станіславський