Aaaa Aaaa

Напишите плиз по английски 4-6 предложений о том, какую скорость интернета вы предпочитаете и почему.

Плиииз, очень нужно в топик вставить, а я не знаю как его правильно написать

П2
Павел 2007

I prefer the highest speed of internet, because it is give many opportunities to surfing and find information what do you need.I like to download films,music,photos and high speed can help me in that.High speed give me a chance to talk with others people through Skype and others programs.It is also help me to discover and research our world and that is AWESOME.
Конечно могут быть ошибки+предложения самые простые, ну я думаю идею уловили)