Елена Зорина

помогите пожалуйста решить задачу по физике :

"Знайти рівнодійну двох сил які утворили кут 60 градусів кожна сила 600 Ньютонів. "
тут ромб получается решая графически, совершенно разобраться не могу (

Анна Ситикова

Побудуйте той ромб. Рівнодійна двох сил R за модулем і за напрямом дорівнює діагоналі паралелограма, побудованого на складових силах як на сторонах. Проведіть обидві діагоналі. Вам треба визначити більшу. Діагоналі поділили ромб на чотири однакові прямокутні трикутники. Розглянемо будь-який з них. Половина діагоналі дорівнює: (1/2)*R = F*cos 30 (град) ; R = 2F*cos 30(град) ; R = 2*600*0.866 = 1040 (Н) . Відповідь:
R = 1040 Н. З точністю до цілих.