Сергей Ганоль

3 яблука і 1 диня врівноважують 10 персиків ...

3 яблука і 1 диня врівноважують 10 персиків а 6 персиків і 1 яблуко врівноважують 1 диню. Скільки потрібно взяти персиків щоб урівноважити 1 диню??? Скільки потрібно взяти персиків щоб урівноважити 1 диню?

Ма
Мария

3 яблока + 1 дыня = 10 персиков, в свою очередь 1 дыня = 6 персиков + 1 яблоко, т. е. 3 яблока + 6 персиков + 1 яблоко = 10 персиков, 4 яблока + 6 персиков = 10 персиков, т. е. 1 яблоко = 1 персик. Т. о. 1 дыня = 6 персиков + 1 персик (или яблоко) = 7 персиков.
Ответ: 1 дыня = 7 персикам.