Анастасия Москвина

Существуют различные сборники для подготовки к ЗНО за 2013 год.

Я раньше думала, что это просто варианты, которые прорешиваешь, а на ЗНО каждому свой попадётся и всё А оказалось - нет. А где можно найти сами задания какие там будут и за какое время до самого ЗНО?

Украина.

Анна Сёмина

Хто складає тести для ЗНО?

Тести для зовнішнього тестування складають викладачі ВНЗ України (доктори та кандидати наук, викладачі), кращі викладачі середніх навчальних закладів, методисти та наукові співробітники Академії педагогічних наук України.

Усі тестові завдання складає група спеціалістів, а не один автор. Дізнатися прізвища авторів тестів для зовнішнього незалежного тестування неможливо, дана інформація закрита і захищена.