Виталий

задача Аналогова Схемотехніка

Задано: містковий випрямляч із П-подібним RC-фільтром. Номінальна випрямлена напруга U0 = 350В, випрямлений струм І0 = 50 мА, напруга мережі U1 = 220В (4.2, 4.3).
Потрібно: Синтезувати схему заданого випрямляча. Обгрунтувати вибір діодів та силового трансформатора випрямляча. Проаналізувати залежність коефіцієнту пульсацій випрямленої напруги від ємності згладжувального фільтра.

Эдуард Жульков

надо подумать

Иринка

диод Д226Б, держит 400 вольт 400 ма