Natalie Хлюстова

Фільтри мають наступні параметри: смуга пропускання – область частот, в якій передаються сигнали з малими затуханнями

Фільтри мають наступні параметри: смуга пропускання – область частот, в якій передаються сигнали з малими затуханнями та смуга поглинання (режекції) - область частот, в якій сигнали передаються з великими затуханнями.
А) Так; Б) ні; В) інша відповідь

Лена Семичева

полоса пропускания-А