Александр Жирнаков

електрон під дією лише однорідного електричного поля напруженістю 182 Н/Кл рухаеться з прискоренням. Внутри

електрон під дією лише однорідного електричного поля напруженістю 182 Н/Кл рухаеться з прискоренням. Визначити прискорення електрона

Св
Светлана

высший разум имеет возможность просматривать все варианты явлений как обыденность. это дает ему превосходство

Вячеслав Трофимов

Сила, которая действует на электрон

F=eE

e- заряд электрона
E - напряженность

a=F/m

m - масса электрона