Надежда Кобелева

При сiтчастому жилкуваннi жилки__________________. Помогите пожайлуста по биологии

Ahmed

При сітчастим жилкуванням жилки від однієї або декількох великих основних відходять більш дрібні другорядні жилки, які мають відгалуження ще більш тонкі і дрібні вихідних.

При сетчатом жилковании жилки от одной или нескольких крупных основных отходят более мелкие второстепенные жилки, которые имеют ответвления еще более тонкие и мелкие исходных.