Miss Creed

Добрий день. допоможіть мені в такому питанні. Моїй бабусі у спадок 15 років тому перийшли два старих будинки по заповіт

Добрий день. допоможіть мені в такому питанні. Моїй бабусі у спадок 15 років тому перийшли два старих будинки по заповіту 5а і 7.спадщину вона не прийняла тому звернулись в суд і він визнав право власності за цими двома будинками (про землю в рішенні нема ні слова) кожний будинок має по 0,25сотих землі. як нам приватизувати ці дві ділянки для будів. і обслуг (на продаж) адже право має тільки до 0,25?в законі?. Може переписати другий будинок на родича шоб він приватизовував землю сам? а для цього нотаріус хоче кадастровий номер якого ми немаємо. як можна получити номер кадастр. ? чи є інший шлях приватизації другої зем. ділянки власником без переоформлення на родича. Документи потрібні для вироблення кадастров. номера землі.? чи потрібне рішення сільради для вироблення кадастров. номера? ми уже написали заяву на приватизацію першої ділянки СПОДІВАЄМОСЬ НА ВАШУ ДОПОМОГУ. Завчасно дякую за відповідь

Та
Татьяна

Что? По-русски никак?