Саша Саша

ЛЮДИ!! помогите перевести на английский?! Очень надо!!

Дмитрий

что перевести-т надо???

Вл
Владимир

гугл переводчик в помощь

Дмитрий

а где текст?

Камолжон

Такую х*ету сами пишите

Анатолий

знаете, стала переводить, но бросила! ну разве можно такое писать??? это же проклятие! а проклятия падут наголову написавшего! парень не виноват, что он вас не любит! мало ли что вы хотели! а он не хотел... за что его должна судьба наказывать? за нелюбовь к вам??? смотрите, как бы эти слова не упали на вас. нельзя желать зла другим! напишите про свою любовь, если хототе и всё. проклятья то при чём?

Эльдар

Do you really like taunting me? Why? What bad have I done to you? If you behave like this, that means that you are very unhappy yourself.And you will never be happy having such a character. Because you hurt other people. Breaking another heart won't make you feel fine. I damn the day when we got acquainted.
I'm tired of stooping myself to you, I'm tired of suffering. I want to have a normal husband, but I want nobody else but you, I cannot make myself to look at other men.
I wanted to make you happy, I just wanted to love and to be loved. I did wanted to marry you and bear your son who would resemble you. But we are not fated.
I feel bad, but I am strong. That will take time but I will be fine. And you will never be happy. Life punish you. And I will be waiting for the moment it will punish you.
You like being lonely and unhappy! You've made your choice. Let it be, and I will become the happiest woman. I will survive. Farewell for good