Аяна Суберекова

4. Три групи виробників в країні забезпечують потреби суспільства у товарі Х

4.Три групи виробників в країні забезпечують потреби суспільства у товарі Х
Групи виробниківІндивідуальний робочий час на виробництво 1 одиницю товару ХОбсяг виробництва товарів Х (шт. )
А 10 100
В 11 160
С 12 120
Визначте суспільну вартість товару Х, якщо одночасно в групі виробників В продуктивна сила праці зросла в 1,5 рази, а в групі С інтенсивність праці зросла в 1,5 рази.

на украинском...

Ла
Лада

Уточните на каком языке вопрос?