Оксана Лукашова

как ангел относится ко мне? 27 09 90 ?

Витя Шаталов

хорошо к вам относиться, стоит рядом и с высоко поднятой головой, а это уже о многом говорит . чаще вспоминайте о нём и молитесь ему .Святый Ангеле, предстояй окаянной моей души и страстной моей жизни, не остави мене грешнаго, ниже отступи от мене за невоздержание мое. Не даждь места лукавому демону обладати мною, насильством смертнаго сего телесе; укрепи бедствующую и худую мою руку и настави мя на путь спасения. Ей, святый Ангеле Божий, хранителю и покровителю окаянныя моея души и тела вся мне прости, еликими тя оскорбих во вся дни живота моего, и аще что согреших в прешедшую нощь сию, покрый мя в настоящий день, и сохрани мя от всякого искушения противнаго, да ни в коем гресе прогневаю Бога, и молися за мя ко Господу, да утвердит мя в страсе Своем, и достойна покажет мя раба Своея благости. Аминь.

Елена Пеганова

Бред.
Каждый Ангел к каждому человеку относится очень хорошо. И направляет только на правильный путь, если естественно человек сам того хочет. Нет ещё такого Ангела, который относился бы плохо к своему человеку!