Владимир Богданович

Что посоветуете из похожих групп? Disturbed Linkin Park Three Days Grace Breaking Benjamin

Наталья

12 Stones, Audioslave, Alter Bridge, Crossfade, Cold, Staind, Theory of a Deadman, Trapt, The Exies; Mudvayne, Godsmack, Drowning Pool, Korn.

Александр

Papa roach, three doors down, 30 seconds to Mars, nickelback, nirvana

Алексей Михалев

Не советую, опасно для здоровья! GnR, Iron Maiden, Black Sabbat FOREVEERRR!!!!