Ангельский Волк

помогите написать сочинение по английскому языку на тему my ambitions

Лона

Да легко)

I have very big ambitions and plans for the future. First of all, I want to jizz on the girls in my classroom and blow the schoolbuilding up. That's my dream. Then I'd like to enter the best University possible and graduate with Bachelor Degree in Arts. After that - to get a well-paid job and never to have any problems with my private parts. I think I'm an ambitious cool dude. And that's right, I believe in my ambitions, because a man like me should and must be ambitious to get everything from life. That's the kind of philosophy of our generation. To those who disagree, I can say the're just fags and wimps.

Классно, да? Можешь не проверять, я профессиональный переводчик английского. Пятерка по любому!

Ол
Ольга

напиши сначала на русском о своих стремлениях, а потом закинь в переводчик и вуаля) лично я так всегда делаю)