Ирина Ромашкова

помогите правильно перевести на английский: это тихий и красивый город. у нас есть парк. летом там очень приятно отдыхат

ь

Merei

it is quiet and beautiful city,We have a fleet of,summer it is very nice to relax

Марина Прояева

гугл переволчик хорошо переводит)

Наталья Тенькова

it is a quiet and beautiful city. we have a park. in summer there it is very pleasant to have a rest