Валера Панченко

як заробити гроши. неможу заробити гроши

Андрей Загребаев

гэта ня цяжка - трэба працаваць

Лена Ларюточкина

Поезжай на стройку олимпийских обьектов в Сочи. Там пока никого не обманули, так как боятся растерять рабочих и неуспеть всё построить к началу олимпиады.

Руслан Янгибаев

Как говорит мой папа: учись: )
Учи иностранный язык
за границей умных людей нехватает
Но не увлекайся, как сказал Леонардо да Винчи: "Освіта розуму не додає" (написано українською)

Пётр Коколо

А вы китайску мову не разумеете?. .
А то бы нацарапали тут иероглифов....

Татьяна Вертякова

Якщо я Вас вірно зрозумів, то Ви питаєте про роботу за копійки. Так як гроши - це копійки. А от гроші можна заробляти різними способами. Коли Ви гарний програміст чи пишите цікаві тексти, то можна отримувати за це гідну оплату. Є й інші дозволені законодавством методи заробітку.