Лиана Чемовская

Що таке Кінетична енергія тіла? а обернено пропорційна квадрату швидкості тіла. б обернено пропорційна швидкості тіла.

Кінетична енергія тіла? а обернено пропорційна квадрату швидкості тіла. б обернено пропорційна швидкості тіла. в прямо пропорційна швидкості тіла. г прямо пропорційна квадрату швидкості тіла. каое правильное и почему?

Клавдия Фурсикова

Верно последнее: E = mv^2/2. Почему - см. учебник.