Машенька Толкачева

Виберіть довжину хвилі

1) Виберіть довжину хвилі, на якій може працю¬вати радіопередавач, якщо ємність контуру його ге¬нератора змінюється від 200 до 600 пФ, а індуктивність дорівнює 25 мкГн.
А) 19 м. Б) ЗО м. В) 94 м. Г) 180 м.

2) Робота виходу електронів з металу дорівнює 1,2 еВ. Виразіть у електровольтах енергію фотонів проміння, що падає на поверхню металу, якщо максимальна кінетична енергія фотоелектронів дорівнює 0,9 еВ.
А. 0,3 еВ Б. 0,9 еВ В. 1,2 еВ Г. 2.1 еВ

3) Рибак і рибка визначаєють "на око" кутову висоту Сонця над горизонтом (рибак на березі, рибка - у воді) Для кого з них Сонце буде здаватися вищим?