💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

💡Алгоритм дій при вимкненні світла: 1. Матюкнутися 2. Побігти до вікна подивитися, чи всім вимкнули. 3. Побачити, що не всім, матюкнутися ще раз. 4. Кинутися шукати графік. 5. Не знайшовши графік, роздраконити усі чати в пошуках графіку. 6. Обурюватися півгодини, коли не знайшов своєї вулиці у списку. 7. Обуритися, коли хтось знайшов її за 3 секунди. 8. Викинути графік, бо ні фіга не співпадає. 9. Попитати в усіх чатах, чи є у них світло і коли буде світло. 10. Прийняти неминуче. Одночасно з усіма пунктами допускається матюкати русню і тумбочку, об яку вдарився мізинчиком у темряві.
Black out?

Ответы
Віктор Край

хахаут! молода ще-суетишься. просто перехожу а ба на фильм або на книгу.

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

я як раз вже не так стара, як древня
тому за графіком не слідкую і в чатах не сиджу

Улугбек

Переведите!!! Пожалуйста, без кличек и употребления жаргона!!!🙏☺️

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Вчіть мову, телепень-цюцюрка.

Улугбек

Хам...

Галина Галчонок

😁 класс!👍 особенно ценно - "матюкнутись "

Лариса

у меня мама в такие минуты строит планы уничтожения путина,жаль редко отключают,говорят мысли то материализуются🤔😂

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Там було ще матюкнути владу і сусідського собачку, але я видалила, бо нема за шо.

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Хай бы Пынина резиновая уже самостоятельно самоуничтожилась нашими молитвами.

Лариса

Ой боюсь на место одного упыря припрется другой

Николай Смирнов

.