Юрий Кудрявцев

Майор, капитан, лейтенант и прапорщик зашли в столовую. Один заказал омлет, другой яйца вкрутую, третий всмятку, а четвертый сырые. Вопрос: Кто что заказал?????

Ответы
Анатолий Власов

АСОЦІАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ УКРАЇНИ відмітка про сплату вікова група

К А Р Т К А У Ч А С Н И К А
(заповнити/надрукувати українською мовою великими літерами)
стартового (членського) внеску стартовий номер

стать день місяць р і к повних

вид змагань (викреслити непотрібне) дата народження років команда

Прізвище
Ім’я
Ідентифікаційний номер
Область/регіон
Місто/смт/селище/село

ЗАЯВА

Я, __________________________________________________________________________________________
(прізвище, ім’я, по-батькові)
за станом здоров’я достатньо підготовлений до змагань і повністю знімаю з організаторів цих змагань відповідальність за своє здоров’я під час змагань та після них. Я знаю Положення, регламент та Правила змагань ФЛАУ та WMA і зобов’язуюся їх виконувати.
______________ ________________________
(дата) (особистий підпис)

Татьяна Шейкина

с военными не приходилось иметь ни чего общего.НЕЗНАЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Александр Власовских

Блин, сегодня думать неохота. Уж извини

Вера Ларина

кто-же по яйцам звания определяет?

Светлана Клетная

каждый по своему вкусу!