Влад

пожалуста, помогите перевести на Ангийский

(С тех пор многое изменилось, и теперь появились компании, которые занимаются авиаперелетами по всему миру. Это такие компании как)

Ми
Миша

Thereafter, the a great deal changed, and now appeared to companies, which concern with авиа flight on the whole world. This such companies as

Maria Tolkacheva

Since then much has changed, and now there appear companies, which are engaged in air travel around the world. These are such companies as