Оксана Шуравина

Ваши отзывы об ноутбуке DELL Inspiron 15 (3520) 15.6

Integreeritud veebikaamera 1.0MP HD Integrated Webcam w built-in analog microphone
Ekraan: 15.6 WXGA LED display (1366x768)
Protsessor: Intel Celeron Processor B820 (2M Cache 1.70 GHz) Mobile Intel HM75 Express Chipset
Mälu: 4GB DDR3 SDRAM (1600 MHz)
Kõvaketas: 320GB 5400 RPM SATA
Graafika: Intel HD Graphics 4000
Heli: (2) 2.0W speakers w Waves MaxxAudio 3 Built-in microphone
Võrgukaart: Intel(R) PRO/ 100 VE Võrgukaart
Wifi: Dell Wireless 1703 802.11b/g/n Bluetooth v4.0LE
Klaviatuur: UK Keyboard — English EST kleebised ÕÄÖ komplektis kaasas
CD seade: 8x DVD-ROM DVD/-RW with Dual Layer DVDR write capacity
Pordid:(3) USB 2.0 HDMI v1.4 Port VGA Port Integrated network connector 10/100 LAN (RJ45) AC adapter connector Audio jacks (1-line out 1 Mic-in) 3-in-1 Media Card Reader
Operatsioonisüsteem: Genuine Windows 7 Home Premium 64bit English (Soovikorral Windows 8 Pro Upgrade alates 1499)
Tarkvara: TASUTA Microsoft Office Starter 2010 (Microsoft Excel Starter 2010 Microsoft Word Starter 2010)
Kaal: 2.37 kg (with 6-cell battery)
Toide: E-seeria 65W AC Adapter
Aku: 6 cell 48 WHr Li-Ion Battery

Garantii: Tootja garantii 1 aasta (eraisikutele 2 aastat)

для домашнего пользования....

Кирилл Кириллов

Этот ноут ни чем не примечателен. Ни чего нового производители в нем не реализовали, дизайн не выдающийся, слишком толст. Бюджетная модель.

Леночка Панова

очень слабый, даже не знаю что и сказать, если сидеть в соц сетях то пойдёт