Al
Alex

Кто хорошо знает Физику!!

№ 4. Який із елементів використовується у напівпровідниках як донорні домішки ?
№ 5. Як зміниться маса речовини, яка відкладається на електроді, якщо збільшити струм через електроліт в 4 рази ?
№ 6. До якого виду газового розряду можна віднести блискавку ?
№ 7. Як називається процес утворення носіїв заряду в напівпровідниках при нагріванні ?

Мо
Мохнатик

№4. Элементы пятой группы таблицы Менделеева (например, мышьяк) .
№5. В 4 раза. (см. закон Фарадея)
№6. Самостоятельный искровой разряд.
№7. Активация

Оксана Ивасюк-Наумова

я плохо знаю 2 к а была