На
Наташка

Нужна помощь, срочно, помогите решить задачу по логистике!!!!

Ви працюєте в консультативній раді з логістики, до якої надійшло замовлення на створення логістичної системи в СП “ Чумак ”.
Надайте рекомендації з формування логістичної системи, застосовуючи відомі Вам підходи, визначте основні її елементи. Доведіть доцільність вашого рішення.
Вихідні дані до ситуації вибираються довільно.

Василий Коломиец

нет для ответа таких букв у меня