Lusilda Yudashkina

порядкові номери елементів А, Б і В дорівнюють відповідно n,n+2 та n+4,якщо хімічний елемент В утворює інертний газ...

...а Б-неметалічний елемент, то який хімічний елементом буде А?

Merei

Элемент Б - VI группы, а элемент А - IV группы главной подгруппы. 4-валентный: углерод, кремний, германий, олово, свинец.
Свойства при движении по таблице сверху вниз меняются от неметалла (малоактивного) до металла (также малоактивного) .

на украинский переводите сами.