Алексей Веселых

Назви свитлових рослин! ! Яки иснують свитлови рослини?

Екатерина Комарова

Геліофіти. Світлові рослини. Мешканці відкритих місць проживання: лугів, степів, верхніх ярусів лісів, ранньовесняні рослини, багато культурних рослини.

Характеризуються наступними ознаками:

дрібні розміри листя; зустрічається сезонний диморфізм: навесні лестощі дрібні, влітку — більше;

листя розташовуються під великим кутом, іноді майже вертикально;

листова платівка блискуча або густо опушена;

утворюють ряджені насадження

Переведете сами.

Подорожник большой, кувшинка, липа, акация, береза, ясень, лавр, кактусы, молочаи, сирень, роза, терновник.

Эдуард Богданов

Светолюбивых просит.. . Ну астры, георгины, бессмертники, кермеки, герань, лилии, немезия, настурция, подсолнухи, бархатцы (чернобривцы по-украински) , да мальвы еще!!

Евгения Никонова

Всё таки РУССКИЙ ЯЗЫК самый красивый!

Ан
Аня

перевод "название световых растений !!какие существуют световые растения? а конкретней можно? их валом как и учеников !!

Nata D

сам понял шо спросил ?

Маруся

яяя... дер тойфель золь дас аллес бусерирен