Альбина Мухаметшина

як залежить магнітна дія електромагніту від кількості витків і наявності залізного осердя?

Анатолий Клементьев

Кожен виток створює своє магнітне поле, і магнітні поля від витків однієї і тієїж самої котушки складаються. Отже, магнітне поле електромагніту буде пропорційним до кількості витків. Наявність залізного (феромагнітного) осердя також буде збільшувати магнітне поле електромагніту, але за дещо складнішим нелінійним законом.

Анастасия Зубова

Від кількості витків