Анастасия Комарова

В какие вузы Украины нужно поступить, чтобы потом работать в посольстве любой страны? Подскажите!!!

Алёна Калинёва

Маріупольський державний університет
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Волинський національний університет імені Лесі Українки
Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара
Національний університет "Острозька академія"
Київський славістичний університет
ПрАТ «Вищий навчальний заклад «Київська гуманітарна академія»
Донецький національний університет
Чорноморський державний університет імені Петра Могили
Львівський національний університет імені Івана Франка
Київський національний університет культури і мистецтв
Державний вищий навчальний заклад "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника"
Приватний вищий навчальний заклад "Київський міжнародний університет"
Житомирський економіко-гуманітарний інститут Вищого навчального закладу "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна"
Львівська комерційна академія
Одеський національний університет імені І.І. Мечникова
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Волинський національний університет імені Лесі Українки
Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна
Запорізький національний технічний університет
Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара
Хмельницький національний університет
Державний вищий навчальний заклад "Ужгородський національний університет"
Львівський національний університет імені Івана Франка
Приватний вищий навчальний заклад "Київський міжнародний університет"
Київський університет туризму, економіки і права
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Волинський національний університет імені Лесі Українки
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
Національний університет "Львівська політехніка"
Хмельницький національний університет
Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна"
Львівський національний університет імені Івана Франка
Вищий навчальний заклад "Університет економіки та права "КРОК"
Приватний вищий навчальний заклад Рівненський інститут слов'янознавства Київського славістичного університету
Приватний вищий навчальний заклад "Київський міжнародний університет"