Наташа Разумова

Де можна знайти весільні анімації, картинки, заставки, звуки для прогрми Edius або premium Edetion

Анастасия Емельянова

Pro DAD, в неї входять: ProDAD.Mercalli; ProDAD.VitaScene; ProDAD_Heroglyph + CreativePack 1,2,3,4,5; Pro DAD Adorage + CreativePack з усіма доповненнями. Тепер трохи детальніше про функції кожного окремо.

ProDAD Mercalli-цей плагін служить для стабілізації відео зображення, іншими словами максимально можливо виправить ваше відео (згладить тряску) зняте з рук або при русі автомобіля, він дуже простий у застосуванні. Mercalli інтуїтивно зрозумілий у використанні, в порівнянні з іншими програмами вам не прийдеться розбиратися з математичними теоріями. Mercalli зробить все це без вашої участі.ProDAD VitaScene - цей плагін потрібен для створення красивих переходів і накладення ефектів і фільтрів на відео. Ще цей плагін працює, як самостійна програма! VitaScene включає в себе більше 600 стовідсотково настроюються ефектів, які можуть вживатися незалежно і використовує при прорахунку ефектів ресурси GPU (graphics processing unit) відеоплати, що істотно прискорює роботу. Працює в режимі теперішнього часу з налаштуванням по ключових кадрах. У VitaScene теж інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс і досить таки простий у використанні, він дасть вам можливість виразити або акцентувати увагу на якійсь деталі у вашому відео, прикрасить яскраві моменти в відео фільмі. Плагін спеціально створювався для професіоналів шукають професійну якість в мінімально короткі терміни. ProDAD Heroglyph, він служить для створення красиві і ефектних титрів для вашого відео фільму. Може теж працює як незалежна програма, без впровадження в програму для монтажу. Дуже простий і зрозумілий, а титри створює на рівні найскладніших професійних програм. Хочу відзначити, що в доповненню до цього плагіну йде цілий пакет доповнень (CreativePack) складається з п'яти бібліотек. У Heroglyph багато пресетів, він ще й замінник складних, а часом, і недоступних розумінню рядового користувача інструментів композитинга, наприклад, таких, як Paint в Adobe After Effects.

Илья Вуйко

Звiняйте, пане Олексiю, а це Ви писали на мовi корейськой?...