Руслан Зайцев

Українська мова. Допоможіть будьласка!

Треба згадати з художньої літератури 6 речень: 2 з синонімами, 2 з антонімами та 2 з омонімами. Допоможіть! Чим завгодно.

Оксана

Слухай, дитинко, то тобі саме згадати потрібно, чи можна узяти ці речення із будь-якого художнього твору? ?
Тому що, якщосаме згадати-- це означає знайти у тих творах, що ви читали, себто подивитись у читанці і т. п.

Денис

Твір з синонімами, антонімами, омонімами.. БУДЬ ЛАСКА