Светлана Толкунова

помогите перевести с казахского на русский!!!

тауарлардың, қызмет көрсетудің тұтынушылық қасиеті туралы ақпарат беру және оған деген сұранысты көбейту мақсатында таратылатын хабарлама; белгілі бір адамдар, ұйымдар, әдебиет пен өнер шығармалары туралы хабар таратып, оларды әйгілеу. Жарнама көпшілік ақпарат құралдары (теледидар, радио, газет, Интернет, проспектілер, плакаттар, т. б. ) арқылы жүзеге асырылатын коммуникацияның ақылы түрі болып табылады. Кез келген Жарнама хабарламалық, болмаса назар аудартушылық сипатымен ерекшеленді

Иван Патранжел

На держи)) )
товаров, указывать деятельность информация давать о качестве потребительства и ему сообщение, которое распространенное на цели умножения запроса, который сказал; они о сочинениях известных одного человека, организаций, литературы и искусства сообщение распространяло, оглашать. Вид ума коммуникации, который исполняется реклама большинство через средства (телевизор, радиоштучка, газета, Интернет, проспекты, плакаты, т. б. ) информации, является. Любой моему Вносу сообщение, не быть взгляд обособлялся характером аудартушылық