Светлана Архипова

Назовите самые лучшие песни у группы Suicide Silence(кроме You live only once) чем больше тем лучше.

Ва
Василий

Disengage, Fuck Everything, Bludgeoned To Death, Slaves To The Substence, The Price of beauty, Genocide, No pity for a coward, The Disease.

Галина Иванова

Wake Up, Unanswered, Smoke, Disengage, Fuck Everything, Lifted