Яна Никишина

Хто читав роман Червоне і чорне?Напишіть ,будь ласка,твір на тему "Чи може лицемірство і честолюбство привести людину до

до вершини влади? " або "Чи можна поєднати честолюбство й кохання? "

Эдуард Титов

Вот ты реально думаешь, что кто-то сейчас сядет и будет тут тебе сочинение писать??? Сама бы села, прочитала - ума набралась бы.

Оксана Фёдорова

я напишу, але тобі особисто яка з того користь?