Сергей Степин

акт прийому-передачі основних засобів

бюджетна організація придбала компьютери (продавець складав із запчастин) . В акті прийому-передачі основних засобів яку інформацію потрібно вказувати в графі "Номер паспорта"? Ніяких "паспортів" чи гарантійних талонів продавець не дав. Такі "паспорти" здається дають тільки на компьютери, які продають вже зібраними.

Юр
Юрий

в рахунку вказано "песональний комп'ютер" чи розписано окремо?