Альбина

Назвіть речовину з якої складається зовнішній шар черепашки мушлі молюсків?

Екатерина Петриченко

Зазвичай вона складається з кальцій карбонату ( ВАПНЯКУ) , покритого із зовнішнього боку рогоподібною речовиною. У багатьох молюсків на внутрішньому боці черепашки кристали кальцій карбонату розташовані так, що світло в їх шарі заломлюється, надаючи йому перламутрового забарвлення.

Dmitry Voodoo

Скажіть зовнішній шар нирок будласка!!