Анастасия Однорог

Максимальный импульс фотоэлектронов, вылетающих с поверхности металла, равна 6,6 * 10 ^ -25 кгм / с. Определите энергию

Максимальний імпульс фотоелектронів, що вилітають із поверхні металлу, дорівнює 6,6*10^-25 кгм/с. Визначте енергію фотонів, що діють на поверхню металу, якщо робота виходу дорівнює 4,5еВ.

Максимальный импульс фотоэлектронов, вылетающих с поверхности металла, равна 6,6 * 10 ^ -25 кгм / с. Определите энергию фотонов, действующих на поверхность металла, если работа выхода равна 4,5 эВ.

Марина Васильева

Задача однако пустяковая, но боюсь неточного перевода.

Саша Сорока

а можна розв'язання цієї задачі?